Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Góreczki Wielkie

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Mieszkanie 3-pokojowe

Rawicz(Góreczki Wielkie + 17 km)

479 999 zł60,30 m² 7 960,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

60m2/ rozkładowe / 3 pokoje + balkon /prowizja 0% Na sprzedaż przytulne, bardzo jasne oraz rozkładowe, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,30m2. Mieszkanie usytuowane na 3 piętrze, w niskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Postolin

Postolin(Góreczki Wielkie + 21 km)

165 240 zł1 836 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Są miejsca, w których od razu czuć spokój. Postolin to właśnie jedna z takich lokalizacji - dużo zieleni, sąsiedztwo lasów, bliskość Arboretum i przestrzeń, która daje oddech od.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Wałowa

Kobylin(Góreczki Wielkie + 13 km)

850 000 zł250 m² 3 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:601 m²

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Milicz

Milicz(Góreczki Wielkie + 18 km)

184 470 zł1 677 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki budowlanej zlokalizowanej na granicy Milicza. Teren dla ludzi ceniących sobie ciszę, spokój i bezpieczeństwo. Miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Kolejowa

Żmigród(Góreczki Wielkie + 23 km)

2 300 000 zł300 m² 7 666,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Kamienica\budynek Z 4 mieszkaniami W samym centrum żmigrodu na sprzedaż Doskonała inwestycja- 4 niezależne mieszkania Cena: 2 300 000 zł Powierzchnia użytkowa: 300 m2 Liczba pokoi: 9 Liczba.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Rawicz(Góreczki Wielkie + 17 km)

2 300 zł100 m² 23 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, przestronne mieszkanie, 100m2 Rawicz, rynek. Oferta na wyłączność. Mieszkanie o powierzchni ok. 100 m2 w ścisłym centrum Rawicza. Przestronny, dobrze doświetlony salon.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka, ul. Kobylińska

Centrum,Krotoszyn(Góreczki Wielkie + 25 km)

225 000 zł27,10 m² 8 302,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie w centrum Krotoszyna na sprzedaż! Oferujemy Państwu zgrabne mieszkanie na osiedlu z bogatą infrastrukturą. Ta typowa kawalerka posiada duży pokój o powierzchni 18 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Krajewice

Krajewice(Góreczki Wielkie + 23 km)

510 000 zł2 352 m² 216,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Przedstawiam Państwu na sprzedaż działkę budowlaną położona w cichej i spokojnej okolicy w Krajewicach k/ Gostynia. Jest to doskonała inwestycja pod zabudowę bliźniaczą lub dom.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Garbce

Garbce(Góreczki Wielkie + 20 km)

155 000 zł2 824 m² 54,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 2827 m2 Garbce z mpzp, doskonała inwestycja. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2827 m2 położona w Garbcach, zaledwie 2 km od Żmigrodu, 10 km od Rawicza. To.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Rokosowo

Rokosowo(Góreczki Wielkie + 22 km)

650 000 zł227 m² 2 863,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 700 m²

Wygodny, wolnostojący dom o powierzchni całkowitej 227m2 położony w miejscowości Rokosowo, gmina Poniec, powiat gostyński dla rodziny z możliwością prowadzenia działalności.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Willa

Góreczki Wielkie,wielkopolskie

559 000 zł235 m² 2 378,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:11 204 m²

Nadaje się na rezydencję - 4 km od pakosławia cena do negocjacji! Do sprzedaży dom o powierzchni całkowitej 235 m2 na działce o powierzchni 11,204 m2. Cena sprzedaży wynosi 559,000 zł.Rodzaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek Góreczki Wielkie

Góreczki Wielkie,wielkopolskie

569 000 zł235 m² 2 421,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:11 204 m²

4 km od pakosławia - wydane warunki zabudowy cena do negocjacji! Do sprzedaży dom o powierzchni całkowitej 235 m2 na działce o powierzchni 11,204 m2. Cena sprzedaży wynosi 569,000 zł.Rodzaj.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij